Gayrimenkul Geliştirme Departmanımız üst gelir grubuna hitap eden, lüks tasarımlı ve kullanışlı perakende ve iş merkezleri inşa etme vizyonu ile kurulmuştur. Ticari gayrimenkul geliştirme konularında oluşturmuş olduğumuz entegrasyon sistemini kullanmaktayız, ayrıca TGT vizyonumuz TASARIM, GELİŞTİRME ve TESLİM konularının tüm temel unsurlarını barındırdığı için, kiralama yapmak için gelen müşterilerimize daima en üst kalite ticari gayrimenkuller sunmamızı garanti eder.

  • Tasarım, Geliştirme ve Teslim

    Projelerimizde ahşap, taş, tuğla gibi sürekli geçerliliği olan yapı malzemelerinin kullanılması ve bu malzemeleri vurgulayarak ön plana çıkartacak çevre ve botanik düzenlemeleriyle her projenin benzersiz bir karaktere sahip olmasını sağlayabiliyoruz. Yaratıcı tasarımlarımız projelerimizi diğer projelerden farklı bir konuma taşır, belirgin mimari tasarımlar ve detayların alımlı olması için gösterilen özen projelerimizi her zaman yeni ve güncel tutar.

    Her projenin çevre ile ilgili ihtiyaçlarını, proje tamamlandıktan sonraki kullanım, fonksiyonel düzenleme ve görsel etkileşim gibi konular ile hep birlikte ele alıp titizlikle değerlendiriyoruz. Her projenin en yüksek kalite standartlarında tamamlanabilmesi için dikkatle seçtiğimiz yetenekli ustalar ile çalışıyoruz.

    Her zaman en çok tercih edilen ve gelişen bölgelerde seçtiğimiz, en mükemmel gayrimenkullerin geliştirilmesi için azami özeni ve gayreti gösteriyoruz.  Crossregions’da  her proje için, o projenin bütünlük prensiplerine odaklanabilen bir geliştirme ekibi oluşturulur. Vizyonumuz, hem kiracılar, hem de geliştiricinin başarısı için elverişli bir perakende veya ticari gayrimenkul topluluğu oluşturmak amacı üzerine kurulmuştur.

  • Diğer Hizmetlerimiz

CROSSREGIONS USA

www.crossregions.com

1205 Monument Road Suite 303

Jacksonville, FL 32225

USA: +1 904 242 6555

email: info@crossregions.com

CROSSREGIONS TURKEY

www.crossregions.com

Nisbetiye Mahallesi, Gazi Güçnar Sokak,

Uygur İş Merkezi, No:4A, D:1, Zincirlikuyu

Beşiktaş, 34340 ISTANBUL – TURKEY Turkey: + 90 212 337 37 36

email: info_tr@crossregions.com

All content © Cross Regions, 2017. Designed by Mert Kerimoglu. All rights reserved.