David Ergisi

Carl Tremble

Brandy Lewis

Scott Folstein

David Ergisi Başkan ve CEO David, 2007 yılında kendi ticari gayrimenkul geliştirme şirketini kurmuştur. Arazi seçme ve satın alma işlemleri, tasarım, inşaat yönetimi, kiralama ve kiracı ilişkilerinden direkt sorumlu kişi olarak çalışmıştır. David’in gayrimenkul geliştirme konusunda uzman olan şirketi Kuzeydoğu Florida'da birkaç farklı semtte perakende alışveriş merkezi inşa etmiştir. David, 2011 yılında Colliers International'a katılmıştır, muazzam tecrübesi, bilgileri ve ticari gayrimenkul konularının çeşitli yönleri hakkındaki vizyonu ile değer katmıştır. David, Colliers International'da bir Yatırım Departmanı kurmuş ve başarılı bir şekilde çalışmasını sağlamıştır. 2014 yılında David, Cross Regions platformunu başlatmıştır, dürüstlük ve sağlam iş ilkelerinden taviz vermeyen yaklaşımı, David Ergisi’nin müşterilerine ve iş ortaklarına getirdiği bir numaralı varlığın temellerini oluşturmaktadır.
Carl Tremble Gayrimenkul Müşavirlik Hizmetleri Direktörü Carl Tremble, liderlik vasıfları ile tüm iş kollarını geliştirmeye devam etmek için, Crossregions ekibi ile tecrübelerini paylaşarak rehberlik etmektedir. Direktörlük rolünün bir parçası olarak Bay Tremble, şirketimizin mükemmel hizmet sunma kültürünün yanı sıra, hem Brokerlik hizmetleri, hem de Gayrimenkul Geliştirme departmanının, yerli ve yabancı ortaklarının ihtiyaçlarını da karşılayacak şekilde çalışan bir ticaret brokerliği ekibi olması için gereken yönetim ve eğitim faaliyetlerini sürdürmekte ve büyüme sağlamak için çalışmaktadır. Carl, "Talebin kaynağına ulaşmak için yaklaşımımız bilgili ve sofistike olmalıdır. Bu yaklaşım, pazar eğilimlerini incelemek ve sonra neler olacağına dair kendimizi hazırlamak ve eğitmek zorunda olduğumuz anlamına geliyor. Daha sonra ne olacağını gerçekten anlamak için, kendinizi ilk önce eğitmeye istekli olmalısınız" demiştir. Carl, büyüyen Sağlık Sektörü (gayrimenkul) pazarında doğrudan çalışmaya devam etmektedir ve 2014 yılında şirkete katılmasından bu yana, sağlık sektörü her zaman tutkusu olmuştur. Crossregions, büyüme stratejisinin sıradaki aşamasını uygularken Carl, ekip üyelerimizin ve stratejik ortaklarımızın güvenebileceği ve teşvik edebileceği bir şirket kültürü ve çalışma ortamı geliştirilmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Brandy Lewis,

Çok Kiracılı Perakende Brokerlik Hizmetleri Yöneticisi

 

Brokerlik hizmetleri yöneticisi olarak Brandy Lewis, Cross Regions’a 9 yıllık kurumlararası (Business-To-Business) satış deneyimi getiriyor. Brandy, Cross Regions’ın tüm hizmetler platformunu kullanarak şirketimizin çok kiracılı perakende alanındaki hizmetlerini genişletmeye yoğunlaşacaktır.

 

Brandy, yıllar içerisinde geliştirdiği sağlam iş ilişkilerini sürdürmekle gurur duyan bir Jacksonville’li dir. Satış işlemlerinin çeşitli aşamalarında, yerel ve ulusal müşterilere başarıyla rehberlik etmiş olduğu uzun bir kariyere sahiptir.

 

Brandy, Jacksonville Ticaret Odası'nın birkaç yıldır aktif üyesidir ve 2017 yılı için Kuzey Konseyi'nin yeni Başkanıdır. Bu profesyonel grubu yönetirken çalışma arkadaşları için faydalı bir kaynak olacaktır ve toplumda olumlu bir etki yaratmaya devam edecektir.

 

Scott Folstein,

Finansman Danışmanlığı Hizmetleri/

Ofis Müşavirlik Hizmetleri Yöneticisi

 

Scott Folstein, konusunda uzman satış danışmalarından oluşan ekibimizin değerli bir üyesidir. Perakende yöneticiliği ve bankacılık sektörlerinde toplam 24 yıllık tecrübeye sahiptir. Scott, Florida Tech School of Business, İşletme Yönetimi ve Yöneticilik bölümünden dereceyle mezun olmuştur. Scott, gayrimenkul lisansı ve bankacılık konularındaki tecrübesi sayesinde müşterilerimize basit veya karmaşık işlemlerde finansman sağlamak konularında yardımcı olmaktadır.

 

Müşterilerimize en iyi ürünleri  bilgili bir ekip ile sunmaya devam ederken, Scott'ın Cross Regions’da her ilişkiye değerli bir boyut daha ekleyeceğinden oldukça eminiz.

 

"Müşterilerimizin ticari gayrimenkul konularındaki ihtiyaçlarına yardım edebildiğim için ve aynı zamanda finansman imkânları konusunda onlara tavsiyelerde bulunabildiğim için çok heyecanlıyım. Hem bankacılık dünyasındaki kapsamlı bilgi birikimimle, hem de bir işletmeyi verimli yönetmek için gereken güven ve becerilere sahip olduğum için, sorumlu olduğum konularda, müşterilerimize olumlu bir deneyim sağlamak için gereken tecrübeye sahip olduğumdan eminim. "- Scott Folstein

 

CROSSREGIONS USA

www.crossregions.com

1205 Monument Road Suite 303

Jacksonville, FL 32225

USA: +1 904 242 6555

email: info@crossregions.com

CROSSREGIONS TURKEY

www.crossregions.com

Nisbetiye Mahallesi, Gazi Güçnar Sokak,

Uygur İş Merkezi, No:4A, D:1, Zincirlikuyu

Beşiktaş, 34340 ISTANBUL – TURKEY Turkey: + 90 212 337 37 36

email: info_tr@crossregions.com

All content © Cross Regions, 2017. Designed by Mert Kerimoglu. All rights reserved.