MIAMI

Miami, Florida eyaletinin ve dünyanın en popüler tatil yerlerinden birisidir. Tatil yerlerinin çoğunlukla herkes için bir şey sunduğu söylenirse de, Miami bölgesi herkes için birden fazla cazibe sunmaktadır: Art Deco bölgesinin göz kamaştırıcı cazibesi ile taçlanan South Beach'in popüler gece hayatı. Calle Ocho'nun hareketliliği ve Little Havana'nın kafeinli yüksek enerjisi. Miami Beach'in konforlu lüks otelleri ve Coral Gables'ın tarihi saklı kalmış güzellikleri. Modern, geniş alanlı alışveriş merkezlerinde sonsuz alışveriş olanakları ve Coconut Grove'un aile işletmelerine ait dükkanlarında ve şehrin birçok yöresinde bulabileceğiniz kişiye özel ilgi ve alaka. Derin deniz balıkçılığı, golf ve tenisin cazibeleri. “Major” lig futbol, basketbol, hokey ve beysbol. Tekne fuarları ve araba yarışları. Sanat festivalleri ve açık hava yiyecek ve şarap sunumları. Uluslararası bir havaalanı ve dünyanın en yoğun (cruise) gemi limanı. Miami bölgesi tüm bunları - ve daha fazlasını sunuyor.

Hava Durumu Ortalama Sıcaklıklar ve Yağış

Miami Uluslararası Havalimanı

Miami Havalimanına her gün Türk Havayolları uçuşları vardır. Miami havalimanı ABD'nin güneyindeki en büyük aktarma merkezlerinden birisidir, tüm ülkeyi ve Latin Amerika'yı birbirine bağlar.

Miami Gayrimenkul Piyasası

Miami gayrimenkul piyasası 2016'da çok gelişmiştir. Konut fiyatları ve değer artışı oranları, ulusal ortalamanın üzerine çıkmaktadır. Eyaletin ortalama konut fiyatı ilk çeyrekte 286.700 $ olarak gerçekleşmiştir, bir kıyaslama yapmak için, ulusal ortalama 215.767 $ olarak gerçekleşmiştir. Yakın geçmişte yatırım aktivitelerinin yükselişinin yanı sıra, Miami gayrimenkullerinin değerlenme oranları, Miami gayrimenkul yatırımcılarının ve konut sahiplerinin beklentilerine uygun olarak, ulusal ortalamayı geçerek hızla yükselmeye devam etmektedir. Bununla birlikte, Miami emlak piyasasının 2016'nın ikinci yarısını sağlam bir şekilde tamamlaması beklenmektedir.

 

Miami’deki satılık evler ile ilgili bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz

 

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

CROSSREGIONS USA

www.crossregions.com

1205 Monument Road Suite 303

Jacksonville, FL 32225

USA: +1 904 242 6555

email: info@crossregions.com

CROSSREGIONS TURKEY

www.crossregions.com

Nisbetiye Mahallesi, Gazi Güçnar Sokak,

Uygur İş Merkezi, No:4A, D:1, Zincirlikuyu

Beşiktaş, 34340 ISTANBUL – TURKEY Turkey: + 90 212 337 37 36

email: info_tr@crossregions.com

All content © Cross Regions, 2017. Designed by Mert Kerimoglu. All rights reserved.