David Ergisi

Joe Lanser

İbrahim Kortan

Can Ramazanoğlu

David Ergisi, Başkan ve CEO David, 2007 yılında kendi ticari gayrimenkul geliştirme şirketini kurmuştur. Arazi seçme ve satın alma işlemleri, tasarım, inşaat yönetimi, kiralama ve kiracı ilişkilerinden direkt sorumlu kişi olarak çalışmıştır. David’in gayrimenkul geliştirme konusunda uzman olan şirketi Kuzeydoğu Florida'da birkaç farklı semtte perakende alışveriş merkezi inşa etmiştir. David, 2011 yılında Colliers International'a katılmıştır, muazzam tecrübesi, bilgileri ve ticari gayrimenkul konularının çeşitli yönleri hakkındaki vizyonu ile değer katmıştır. David, Colliers International'da bir Yatırım Departmanı kurmuş ve başarılı bir şekilde çalışmasını sağlamıştır. 2014 yılında David, Cross Regions platformunu başlatmıştır, dürüstlük ve sağlam iş ilkelerinden taviz vermeyen yaklaşımı, David Ergisi’nin müşterilerine ve iş ortaklarına getirdiği bir numaralı varlığın temellerini oluşturmaktadır.

Joe Lanser, Gayrimenkul Danışmanı

 

Joe Lanser, sürekli değişen gayrimenkul sektöründe on yıla yakın bir süredir çalışmakta olan, iyi eğitimli ve yüksek motivasyonlu bir profesyonel gayrimenkul danışmanıdır.

 

Joe, dört yıllık süre içerisinde, üç kez Remax'ın en iyi ilk 100 gayrimenkul danışmanı arasında yer almıştır. Bu başarısını da gelecekte tekrar tekrar aşmaya kararlıdır. Başarılarının bazıları, Remax'ın % 100 Klübünün 8 yıllık üyesi olmak ve iki yıl boyunca Platin Klüp üyesi olmaktır.

 

Bank of America'nın ipotek çözme (foreclosure) alanındaki uzmanlarından biri olan Joe, bugünlerde emlak piyasasına yatırım yapmak isteyen yatırımcılara ve gayrimenkullerini satmak isteyen birçok müşteriye yardımcı olmuştur.

 

Satış işlemi veya satın alma işlemi yapmak istiyorsanız, veya güvenilir bir mülk yöneticisi arıyorsanız, Joe Lanser her zaman güvenebileceğiniz, konusunda uzman bir profesyoneldir.

İbrahim Kortan, Uluslararası Yatırım Hizmetleri Direktörü İbrahim Crossregions’a gayrimenkul geliştirme (organizasyon ve strateji), Pazarlama, Proje Yönetimi, Eğitim, ve Operasyonel Yönetim konularında çok geniş bilgi birikimi ve muazzam tecrübeler getirmektedir. İbrahim, yaklaşık 20 yıldır, Türk şirketlerinin üretkenliklerini arttırmaları için ve iş akış süreçlerini geliştirmeleri için çok gelişmiş analiz, stratejik planlama ve koordinasyon hizmetleri sunmaktadır. British Petroleum, Philip Morris, ve IGDAŞ gibi büyük uluslararası şirketler müşterileri arasındadır. İbrahim iş dünyasındaki geniş çevresi ve inovasyon, dijital dönüşüm konularındaki derin bilgileri ile hizmet sunmaya devam etmektedir. İbrahim, uluslararası yatırımların dinamik ortamında başarıyla hizmet vermek için gerekli olan bilgi, tecrübe ve çok yönlülüğe Türk ve Amerikan Üniversitelerinde almış olduğu eğitim sayesinde sahiptir.
Can Ramazanoğlu, Uluslararası Yatırım Hizmetleri, Uzman Can, Crossregions’a petrol, madencilik, restoran işletmeciliği, gayrimenkul danışmanlığı ve gayrimenkul yönetimi gibi pek çok farklı sektörden yöneticilik deneyimi ve tecrübe getirmektedir. Ticari gayrimenkul (ofis ve perakende) konularında yabancı yatırımcılara danışmanlık hizmeti vermiştir. Amerika Birleşik Devletlerinde almış olduğu İşletme Eğitimi sayesinde uluslararası yatırım danışmanlığı için gereken donanıma sahiptir.

CROSSREGIONS USA

www.crossregions.com

1205 Monument Road Suite 303

Jacksonville, FL 32225

USA: +1 904 242 6555

email: info@crossregions.com

CROSSREGIONS TURKEY

www.crossregions.com

Nisbetiye Mahallesi, Gazi Güçnar Sokak,

Uygur İş Merkezi, No:4A, D:1, Zincirlikuyu

Beşiktaş, 34340 ISTANBUL – TURKEY Turkey: + 90 212 337 37 36

email: info_tr@crossregions.com

All content © Cross Regions, 2017. Designed by Mert Kerimoglu. All rights reserved.